Adobe Flash plugin is required to display this content. Install Adobe Flash plugin.

Kontaktné info:

Eibner Production s.r.o.
Staré Grunty 134/A
851 05 Bratislava IV
Slovak Republic

Fakturačná adresa:

Bradáčova 6
85104 Bratislava - Petržalka
Slovak Republic

Tel.: +421 905 966 611
E-mail: info@eibnerpro.sk

Tím

Tomáš Eibner - réžia                                                                                                     Profesný životopis na stiahnutie TU.

Mojou najväčšou radosťou je pracovať s veľkým štábom, cítiť časový stres pred priamym prenosom a odrátavať posledné stotiny do štartu programu. Pracujem rád so známymi osobnosťami, avšak zo skúsenosti z reality show viem, že blízkymi sú mi aj účinkujúci mimo showbiznisu, ľudia z ulice. Osobne uprednostňujem pri práci na projekte prehľad nad situáciou a premyslený postup jednotlivých krokov pri práci. Z čisto profesionálneho hľadiska práve preto vykonávam prácu tak, aby všetky profesie počas realizácie vedeli, kto a čo má presne vykonávať. Keďže som sám vyskúšal mnohé profesie na vlastnej koži ( réžia, kamera, strih, dramaturgia, produkcia, zvuk ) viem, aké maximum jednotlivé profesie zo seba vedia vydať.
Čo sa týka môjho režisérskeho prístupu, nevidím rozdiel medzi prime time reláciou a off time reláciou . Ak sa so zadávateľom dohodnem na spolupráci, pristupujem ku každej zákazke svedomito a s plným nasadením.
Mám stabilnú štábnu posádku, s ktorou sa nebojím ísť do žiadneho projektu. Nesmierne si vážim na nich najmä fakt, že aj po všetkých tých rokoch, čo sme spolu, stále prekypujú nápadmi a vedia ma prekvapiť.

Všetkým prajem Skvelý deň!                                                                         


Alexandra Blanarovičová                                                                                            Profesný životopis na stiahnutie TU.

Okrem tvorivej činnosti sa venujem aj činnosti pedagogickej a publikačnej:
- pedagogická činnosť na VŠMU (kreatívna komunikácia a TV produkcia)
- pedagogická činnosť na Filmovej škole v Zlíne (produkcia audiovizuálneho diela)

Milujem svoju rodinu, klavír a Podkylavu (dedina na myjavskych kopaniciach. Odporúčam navštíviť.) A kocúra -  pána Bruna.                                                                                                                

Eibner Production, s.r.o. spolupracuje s overenými odborníkmi z audiovizuálneho prostredia, ale sme otvorení aj novým talentom, z ktorých je cítiť chuť tvoriť a poctivo pracovať. Zväčša sa snažíme prijímať do kolektívu kolegov, ktorí sú „naša krvná skupina“. Sme presvedčení, že práca má ľudí baviť a šľachtiť ducha.

Ak máš záujem pracovať v našom kolektíve pošli svoje CV na adresu info@eibnerpro.sk